Kurs maturalny – roczny – biologia rozszerzona

Biologia to przedmiot otwierający drzwi do medycznych uczelni wyższych i nie tylko. Dlatego kursy maturalne do dobry pomysł na usystematyzowanie zdobytej wiedzy oraz sprawdzenie jej w ramach ćwiczeń. To szczególnie ważne, aby przygotowanie do matury z biologii rozszerzonej obejmowało zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne.

Dlatego ruszamy z kolejną edycją całorocznych kursów maturalnych!

CEL: Jak najlepsze przygotowanie do teoretyczne i praktyczne do rozszerzonego egzaminu maturalnego z biologii w formule 2023.
DLA KOGO: Uczniowie wszystkich klas liceum i technikum oraz osoby, chcące poprawić swoje wyniki z poprzednich lat.

Bez wątpienia u nas uzyskasz wsparcie na drodze do realizacji swojego celu – zdania matury rozszerzonej z biologii śpiewająco! W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku ofert, nasz kurs opracowany jest przez specjalistów z zakresu dydaktyki, którzy pomagają w usystematyzowaniu posiadanej wiedzy i rozbudowaniu jej o kolejne zagadnienia. Ważne jest, aby kursy maturalne stanowiły dopełnienie w edukacji indywidualnej oraz szkolnej i odbywały się w sposób przemyślany.

Wszystkim, którzy w maju będą zmagać się z egzaminem, oferujemy kurs „biologia rozszerzona” obejmujący

  • moduły teoretyczne i ćwiczenia praktyczne
  • podpowiadamy również, jak przygotować się do matury z biologii, aby wiedzę uzyskaną w toku nauczania wykorzystać na studiach i w pracy zawodowej
  • kładziemy nacisk, aby uczniowie uczęszczający na nasze kursy maturalne zdobyli wszechstronne przygotowanie do egzaminu dojrzałości

Zwieńczeniem powinna być dobrze napisana matura z biologii, a uzyskany wynik powinien stać się przepustką do wybranych studiów medycznych lub pokrewnych!

Dlaczego maturzyści od lat wybierają nasze kursy maturalne?

Ponieważ aby przygotowanie do matury z biologii rozszerzonej było skuteczne, kładziemy nacisk na konstruktywną atmosferę, którą buduje bliskość Uniwersytetu Medycznego!

Ponieważ mamy dobrze wyposażone zaplecze naukowe i nowoczesne sale.

Ponieważ nasi wykładowcy są doświadczeni

Jak przygotować się do matury z biologii i zdać ją na wysokim poziomie?-> Nasze kursy maturalne to szansa dla ambitnych licealistów, poszukujących wsparcia dydaktycznego na drodze do realizacji marzeń.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

  1. Kurs przygotowuje do matury (poziom rozszerzony) z przedmiotu biologia
  2. Rozpoczęcie zajęć – wrzesień 2023 roku
  3. Koniec zajęć – kwiecień 2023 roku
  4. 129 godzin lekcyjnych
  5. Informacje teoretyczne, a także rozwiązywane i analizowane testy maturalne
  6. Grupy max 25 osobowe
  7. Zajęcia raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w soboty, w salach Centrum Dydaktycznego UM (ul. Pomorska 251).

Twój wynik maturalny zadecyduje o przyjęciu na wymarzone studia, na których biologia jest jednym z przedmiotów branych pod uwagę w procesie rekrutacji.  Nie zaprzepaść zatem swojej szansy na dołączenie do grona studentów kształcących się na jednym z przyszłościowych kierunków związanych z chemią!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa oraz rabatami dostępnymi w zakładce CENNIK. Zgłoszenie uczestnika możliwe jest poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

Zakres kursu

Powtórzenie materiału teoretycznego oraz praca z testami maturalnymi.

Przedmioty

biologia

Poziom

poziom rozszerzony

Czas trwania

129 godzin lekcyjnych

Zajęcia

3 godziny raz w tygodniu (sobota)

Wielkość grupy

max 25 osób

Rozpoczęcie

9 września 2023

Zakończenie

27 kwietnia 2024

Miejsce

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 251)

Cena kursu

2200