Kurs maturalny – roczny – chemia rozszerzona

Rozszerzona chemia na maturze to wyzwanie dla każdego licealisty, który wiąże swoją przyszłość zawodową z kierunkami medycznymi i pokrewnymi. Kursy maturalne do dobry pomysł na usystematyzowanie zdobytej wiedzy oraz sprawdzenie jej w ramach ćwiczeń. To szczególnie ważne, aby przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej obejmowana zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. U nas uzyskasz wsparcie na drodze do realizacji swojego celu – pod okiem doświadczonych wykładowców akademickich przygotujesz się kompleksowo do egzaminu dojrzałości. Jego wynik zadecyduje o przyjęciu na wymarzone studia, na których chemia jest jednym z przedmiotów branych pod uwagę w procesie rekrutacji.  Nie zaprzepaść zatem swojej szansy na dołączenie do grona studentów kształcących się na jednym z przyszłościowych kierunków chemicznych. Kursy maturalne znacząco zwiększają Twoje szanse na zdanie egzaminu dojrzałości, sukcesu na studiach, a finalnie na odnalezienie się na rynku pracy.

Przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej z nami to nie tylko wysoki poziom nauczania. To również przyjazna atmosfera, którą tworzy bliskość środowiska akademickiego oraz komfortowa przestrzeń dydaktyczna wyposażona w niezbędne sprzęty. Jako najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy w Łodzi oferujemy kursy maturalne, które pozwolą oswoić nawet najbardziej złożone zagadnienia z dziedziny, jaką jest chemia.

Oferujemy:

  • kurs przygotowujący do matury (poziom rozszerzony) z przedmiotu chemia
  • rozpoczęcie zajęć – 14 września 2019 roku
  • koniec zajęć – 26 kwietnia 2020 roku
  • 110 godzin lekcyjnych, w ramach których powtarzane są informacje teoretyczne, a także rozwiązywane i analizowane testy maturalne.
  • Zajęcia odbywają się grupach 15-20 osobowych, raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w soboty, w salach Centrum Dydaktycznego UM (ul. Pomorska 251).

Dodatkowo, dla chętnych uczestników, niezależnie od 110 godzin podstawowego kursu, organizujemy darmowe zajęcia pozwalające poznać specyfikę niektórych procedur medycznych, m.in. kurs udzielania pierwszej pomocy (BLS) i elektroterapii (AED) i kurs szycia chirurgicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa oraz cennikiem. Zgłoszenie uczestnika możliwe jest poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

 

Zakres kursu

powtórzenie materiału teoretycznego oraz praca z testami maturalnymi, dodatkowe bezpłatne zajęcia praktyczne, m.in. kurs udzielania pierwszej pomocy (BLS) i elektroterapii (AED), kurs szycia chirurgicznego

Przedmioty

chemia

Poziom

poziom rozszerzony

Czas trwania

110 godzin lekcyjnych

Zajęcia

3 godziny raz w tygodniu (sobota)

Wielkość grupy

grupy 15-20 osób

Rozpoczęcie

14 września 2019

Zakończenie

26 kwietnia 2020

Miejsce

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 251)