Kurs maturalny – roczny – chemia rozszerzona

Rozszerzona chemia na maturze to wyzwanie dla każdego licealisty, który wiąże swoją przyszłość zawodową z kierunkami medycznymi i pokrewnymi. Kursy maturalne do dobry pomysł na usystematyzowanie zdobytej wiedzy oraz sprawdzenie jej w ramach ćwiczeń. To szczególnie ważne, aby przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej obejmowana zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. U nas uzyskasz wsparcie na drodze do realizacji swojego celu – pod okiem doświadczonych wykładowców akademickich przygotujesz się kompleksowo do egzaminu dojrzałości. Jego wynik zadecyduje o przyjęciu na wymarzone studia, na których chemia jest jednym z przedmiotów branych pod uwagę w procesie rekrutacji.  Nie zaprzepaść zatem swojej szansy na dołączenie do grona studentów kształcących się na jednym z przyszłościowych kierunków chemicznych. Kursy maturalne znacząco zwiększają Twoje szanse na zdanie egzaminu dojrzałości, sukcesu na studiach, a finalnie na odnalezienie się na rynku pracy.

Przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej z nami to nie tylko wysoki poziom nauczania. To również przyjazna atmosfera, którą tworzy bliskość środowiska akademickiego oraz komfortowa przestrzeń dydaktyczna wyposażona w niezbędne sprzęty. Jako najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy w Łodzi oferujemy kursy maturalne, które pozwolą oswoić nawet najbardziej złożone zagadnienia z dziedziny, jaką jest chemia.

Oferujemy:

  • kurs przygotowujący do matury (poziom rozszerzony) z przedmiotu chemia
  • rozpoczęcie zajęć – wrzesień 2022 roku
  • koniec zajęć – kwiecień 2023 roku
  • 119 godzin lekcyjnych, w ramach których powtarzane są informacje teoretyczne, a także rozwiązywane i analizowane testy maturalne.
  • Zajęcia odbywają się grupach max 25 osobowych, raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w soboty, w salach Centrum Dydaktycznego UM (ul. Pomorska 251).

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa oraz cennikiem. Zgłoszenie uczestnika możliwe jest poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

 

Zakres kursu

Powtórzenie materiału teoretycznego oraz praca z testami maturalnymi.

Przedmioty

chemia

Poziom

poziom rozszerzony

Czas trwania

119 godzin lekcyjnych

Zajęcia

3 godziny raz w tygodniu (sobota)

Wielkość grupy

grupy max 25 osób

Rozpoczęcie

wrzesień 2022

Zakończenie

kwiecień 2023

Miejsce

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 251)

Cena kursu

1550