Kurs maturalny – roczny – biologia rozszerzona

Dla licealistów przygotowujących się do egzaminu dojrzałości oferujemy przygotowanie do matury z biologii rozszerzonej. To kurs opracowany przez specjalistów z zakresu dydaktyki, którzy pomagają w usystematyzowaniu posiadanej wiedzy i rozbudowaniu jej o kolejne zagadnienia. Ważne jest, aby kursy maturalne stanowiły dopełnienie w edukacji indywidualnej oraz szkolnej i odbywały się w sposób przemyślany.

Dlatego wszystkim, którzy w maju będą zmagać się z egzaminem, oferujemy kurs „biologia rozszerzona” obejmujący moduły teoretyczne i ćwiczenia praktyczne. Podpowiadamy również, jak przygotować się do matury z biologii, aby wiedzę uzyskaną w toku nauczania wykorzystać na studiach i w pracy zawodowej. Kładziemy nacisk, aby uczniowie uczęszczający na nasze kursy maturalne zdobyli wszechstronne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zwieńczeniem powinna być dobrze napisana matura z przedmiotu „biologia rozszerzona”, a uzyskana ocena powinna stać się przepustką do wybranych studiów medycznych lub pokrewnych.

Aby przygotowanie do matury z biologii rozszerzonej było skuteczne, kładziemy nacisk na konstruktywną atmosferę, którą buduje bliskość Uniwersytetu Medycznego. Dobrze wyposażone zaplecze naukowe, nowoczesne sale, doświadczeni wykładowcy to odpowiedź na pytanie: „Jak przygotować się do matury z biologii i zdać ją na wysokim poziomie?” Nasze kursy maturalne to szansa dla ambitnych licealistów, poszukujących wsparcia dydaktycznego na drodze do realizacji marzeń.

Tym osobom oferujemy:

  • kurs przygotowujący do matury (poziom rozszerzony) z przedmiotu biologia
  • rozpoczęcie zajęć – wrzesień 2022 roku
  • koniec zajęć – kwiecień 2023 roku
  • 129 godzin lekcyjnych, w ramach których powtarzane są informacje teoretyczne, a także rozwiązywane i analizowane testy maturalne.
  • Zajęcia odbywają się grupach max 25 osobowych, raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w soboty, w salach Centrum Dydaktycznego UM (ul. Pomorska 251).

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa oraz cennikiem. Zgłoszenie uczestnika możliwe jest poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

Zakres kursu

Powtórzenie materiału teoretycznego oraz praca z testami maturalnymi.

Przedmioty

biologia

Poziom

poziom rozszerzony

Czas trwania

129 godzin lekcyjnych

Zajęcia

3 godziny raz w tygodniu (sobota)

Wielkość grupy

max 25 osób

Rozpoczęcie

wrzesień 2022

Zakończenie

kwiecień 2023

Miejsce

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 251)

Cena kursu

1550