Kurs maturalny – roczny – matematyka rozszerzona

Egzamin dojrzałości z matematyki stanowi ogromne wyzwanie dla większości maturzystów. Poprzeczkę zawieszoną szczególnie wysoko mają osoby, które decydują się na zdawanie matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Aby kontynuować edukację na wymarzonym kierunku studiów należy uzyskać jak najlepsze wyniki z egzaminu maturalnego, a do tego konieczne jest odpowiednie przygotowanie.

Licealistom chcącym kompleksowo przygotować się do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym oferujemy 102 – godzinny kurs maturalny opracowany zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i prowadzony przez doświadczonych nauczycieli – egzaminatorów CKE.

Nasz kurs jest doskonałym sposobem na uzupełnienie i powtórzenie obowiązującego materiału oraz usystematyzowanie wiedzy i ćwiczenie jej praktycznego zastosowania. W przypadku matury z matematyki umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce jest szczególnie ważna, dlatego duży nacisk kładziemy na to, by podczas kursu nasi słuchacze rozwiązywali charakterystyczne dla egzaminu zadania i wiedzieli jak udzielać odpowiedzi na pytania egzaminacyjne każdego typu.

Oferujemy:

  • kurs przygotowujący do matury (poziom rozszerzony) z przedmiotu matematyka
  • rozpoczęcie zajęć – 14 września 2018 roku
  • koniec zajęć – 26 kwietnia 2019 roku
  • 102 godziny lekcyjne, w ramach których powtarzane są informacje teoretyczne, a także rozwiązywane i analizowane testy maturalne.
  • Zajęcia odbywają się grupach max. 22 – osobowych, raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w piątki, w salach Centrum Dydaktycznego UM (ul. Pomorska 251).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uczestnictwa oraz cennikiem. Zgłoszenie uczestnika możliwe jest poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zakres kursu

powtórzenie materiału teoretycznego oraz praca z testami maturalnymi, dodatkowe bezpłatne zajęcia praktyczne, m.in. kurs udzielania pierwszej pomocy (BLS) i elektroterapii (AED), kurs szycia chirurgicznego

Przedmioty

matematyka

Poziom

poziom rozszerzony

Czas trwania

102 godziny lekcyjne

Zajęcia

3 godziny raz w tygodniu (piątek)

Wielkość grupy

max. 22 osoby

Rozpoczęcie

14 września 2018

Zakończenie

26 kwietnia 2019

Miejsce

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. Pomorska 251)